معرفی برند

اسکوتر برقی شیائومی M365

اسکوتر برقی شیائومی M365

شاید شما درباره شیائومی در زمینه ای متفاوت از اسکوترهای برقی شنیده باشید، اما اشکالی ندارد. غول چینی به سرعت شاخک های خود را به گوشی های هوشمند و تجهیزات تناسب اندام (به ویژه دستبند و ساعت های هوشمند) گسترش داده است، بنابراین ناگفته نماند که این شرکت نمی تواند بدون عرضه محصول خود به تماشای رونق اسکوترهای الکترونیکی بنشیند.

اسکوتر برقی Mi، که طبق صحبت‌های بازاریابی شیائومی، برای کار کردن «به همان سادگی که به نظر می‌رسد» ساخته شده است. خوب، خوب به نظر می رسد، ما آن را به شما می دهیم. در واقع، این اسکوتر جایزه Red Dot را برای طراحی دریافت کرد، اما همانطور که اغلب اتفاق می افتد، ارائه یک اسکوتر الکترونیکی وسوسه انگیز فقط به ظاهر نیست. بنابراین بیایید بیشتر به آنچه که روروک مخصوص بچه‌های برقی شیائومی Mi ارائه می‌کند، بپردازیم.

از همان ابتدا، باید اشاره کنیم که اسکوتر الکترونیکی شیائومی Mi عالی به نظر می رسد. مطمئناً، ممکن است همان بسته قاب آلومینیومی مشکی مات را ارائه دهد که در برخی از اسکوترهای الکترونیکی دیده‌ایم، اما چیزی در مورد طراحی وجود دارد که آن را نسبتاً مد روز می‌کند، و شکل‌های آن به خوبی از جلو به عقب جریان می‌یابند. . شیائومی همچنین می‌گوید برای راحتی بیشتر، روروک مخصوص بچه‌های برقی Mi را با یک پدال منحنی مجهز کرده است. در حالی که قاب با یک پوشش مقاوم در برابر خوردگی درمان شده است.

علاوه بر این، فرمان مجهز به یک خواننده سطح باتری 4 LED، یک دکمه روشن/خاموش، یک زنگ عابر پیاده و همچنین مجموعه‌ای از چراغ‌های جلوی 1.1 واتی است که محدوده روشنایی تا 6 متر (در اطراف) را ارائه می‌کند. 18 فوت) در شب.

علاوه بر این، گلگیر عقب میزبان چراغ عقب LED قرمزی است که به کسانی که پشت سر هستند اجازه می دهد بدانند شما آنجا هستید – این چراغ مخصوصاً زمانی مفید است که در شرایط دید کم در خیابان سوار می شوید.

آنچه که دیگر اسکوترهای الکترونیکی ارائه نمی دهند اما شما در Xiaomi Mi دریافت می کنید، یک برنامه اختصاصی گوشی هوشمند است که می تواند از طریق بلوتوث با اسکوتر الکترونیکی جفت شود (به یک برنامه در حال اجرا فکر کنید که به همان روش با تلفن شما جفت می شود) . پس از اتصال، برنامه به شما امکان می دهد آمارهای انگشت شماری از جمله سرعت فعلی، میانگین سرعت، توان باقی مانده و مسافت پیموده شده را مشاهده کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد کروز کنترل را فعال کنید و اسکوتر الکترونیکی را با نرم افزار قفل کنید.

حتما بخوانید : معرفی برند Hoover

دیدگاهتان را بنویسید