پیتزا فلفلی آتسا

پیتزا فلفلی آتسا

پیتزا فلفلی آتسا

مواد لازم برای تهیه پیتزا فلفلی آتسا

نمک یک قاشق چای خوری

یکی از پیتزاهای لذیذ و خوشمزه ای که می توانید تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید پیتزا فلفلی است که پیتزای تندی است و برای تهیه آن به فیله مرغ و سوسیس نیاز دارید.

مواد اولیه که در این مطلب به آن اشاره می‌کنیم پیتزا فلفلی برای سه نفر را تهیه می‌کند که هر نفر تقریباً 200 کالری دریافت می‌کنند و می‌توان گفت که این پیتزا یک غذای رژیمی است و طرز تهیه آن هم بسیار ساده است.

پیتزا فلفلی آتسا

پس از اطلاع از مواد لازم برای تهیه پیتزا فلفلی آتسا را مشاهده خواهید کرد و سپس طرز تهیه پیتزا فلفلی آتسا را به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید یک پیتزای خوشمزه و رژیمی را تهیه کرده و در برنامه غذایی خود قرار دهید و از خوردن آن لذت ببرید.

به این نکته توجه داشته باشید که مقدار مواد اولیه ای که برای تهیه این پیتزا در نظر گرفته شده با نسبت های دقیقی کنار هم قرار گرفته اند تا یک غذای لذیذ و خوشمزه به شما بدهند.

اگر تصمیم گرفتید آن را برای تعداد افراد بیشتر یا کمتر تهیه کنید باید همین مقدار اولیه را ضرب یا تقسیم کنید تا تاثیر منفی روی طعم نهایی غذای شما نداشته باشد.

دستور پخت پیتزا فلفلی

بهترین طرز تهیه پیتزا فلفلی آتسا

برای تهیه این پیتزا باید اول مرغ را خوب بپزید و ریش ریش کنید. پس از آن سوسیس ها را هم به شکل حلقه ای برش داده و سرخ کنید و بعد همه مواد را باید مخلوط کنید و روی سوسیس ها بریزید تا شبیه کباب تابه ای شده و برشته شود و آنها را برگردانید تا سمت دیگر هم به خوبی سرخ شود.

سپس می توانید همه این مواد را روی نان پیتزا گذشته و درون فر قرار دهید تا بپزد و بعد آن را نوش جان کنید.

پیتزا فلفلی ایتالیایی

پیتزا فلفلی

 

حتما بخوانید : سالاد الویه
فرشاد اشرف گنجویی
ارسال دیدگاه