کلوچه رژیمی

کلوچه رژیمی

کلوچه رژیمی

مواد لازم برای تهیه کلوچه رژیمی

رژیم گرفتن برای افرادی که علاقمند به انواع شیرینی یا کیک و کلوچه هستند کار دشواری است زیرا بیشتر این افراد نمی دانند برای خوراکی های خوشمزه ای که تاکنون مصرف می کرده اند چه جایگزینی انتخاب کنند.

ما کلوچه رژیمی را به شما پیشنهاد  می کنیم که نه تنها کالری کمی دارد و شما را چاق نمی کند، بلکه طعم فوق العاده ای هم دارد و می توانید به عنوان میان وعده هم آن را تهیه کنید.

کلوچه رژیمی

در این مطلب مواد لازم برای تهیه کلوچه رژیمی را به شما معرفی خواهیم کرد و سپس طرز تهیه کلوچه رژیمی را به شما آموزش خواهیم داد.

با این میزان مواد اولیه ای که مشاهده می کنید کلوچه رژیمی برای 6 نفر فراهم خواهد شد و اگر خواستید تعداد بیشتری از این کلوچه ها تهیه کنید باید با توجه به نسبت های دقیقی که بین مقدار مواد اولیه قرار داده ایم، مقدار آن ها را تغییر دهید تا کلوچه ها ظاهر و طعم خوبی داشته باشند.

کوکی رژیمی

بهترین طرز تهیه کلوچه رژیمی

برای تهیه کلوچه های رژیمی باید دمای فر را روی 175 درجه سانتیگراد تنظیم کنید تا فضای داخلی آن گرم شود .

پس از آن باید کره، عسل و شکر را با هم مخلوط نمایید با کمک همزن برقی آن را خوب هم بزنید تا به رنگ سفید در بیاید.

سپس یک تخم مرغ کامل به همراه سفیده یک تخم مرغ اضافی دیگر را اضافه به همراه روغن به شکر و کره اضافه کنید و هم بزنید تا محتویات یکدستی حاصل شود.

طرز پخت کلوچه رژیمی

بعد هویج را رنده کرده و به بقیه مواد اضافه کنید و هم بزنید تا هویج هم با بقیه مواد کاملا ترکیب و مخلوط شود‌.

بعد داخل یک ظرف دیگر جوش شیرین و آرد، بکینگ پودر، پودر زنجبیل ، پودر دارچین و مقداری جوز هندی را اضافه نموده و هم بزنید تا مواد خشک شما کاملا با هم ترکیب شوند.

سپس این مواد خشکی که با یکدیگر ترکیب شده اند را با تخم مرغ هم زده شده و کره مخلوط نمایید و به کمک یک قاشق یا لیسک هم بزنید تا تمام مواد به خورد یکدیگر بروند.

کلوچه رژیمی با جودوسر

در نهایت باید گردوی خرد شده را نیز اضافه نمایید و مواد را هم بزنید تا گردو در مواد پخش شود.

بعد کف سینی را کاغذ روغنی قرار دهید و به اندازه یک قاشق غذاخوری بردارید و درون سینی فر با فاصله از هم قرار بدهید.

Diet cookies

با پشت قاشق خیس روی کلوچه ها را صاف کرده و سینی حاوی مواد کلوچه را داخل فر از قبل گرم شده بگذارید و 12 دقیقه منتظر بمانید که کلوچه ها بپزند.

بعد از اینکه کلوچه ها پختند، کمی صبر کنید که خنک شوند و سپس آن ها را از کف سینی جدا نموده و در ظرف دلخواه سرو کرده و نوش جان کنید.

میان وعده رژیمی

 

حتما بخوانید : دلمه بادمجان
فرشاد اشرف گنجویی
ارسال دیدگاه