پنه آل پولو

پنه آل پولو

پنه آل پولو

مواد لازم برای تهیه پنه آل پولو

پنه به میزان لازم

پاستا معروف ترین و محبوب ترین غذای ایتالیایی هاست که تنوع بسیار زیادی دارد و شما با هر ذائقه ای می توانید پاستا دلخواه خود را پیدا کنید و با طبخ و تهیه حرفه ای، از خوردن آن لذت ببرید.

پنه آل پولو

یکی از این غذاهای ایتالیایی که تصمیم داریم طرز تهیه آن را به شما آموزش بدهیم پنه آل پولو می باشد که پنه در واقع پاستا لوله ای شکل ایتالیایی است که شباهت زیادی به یک استوانه ی بزرگ دارد که سر آن از هر دو طرف اریب می باشد.

پنه آل پولو جزو ماکارونی ها محسوب می شود که در وعده های غذایی اصلی می توانید آن را تدارک ببینید.

پاستا پنه

در این مطلب مواد لازم برای تهیه پنه آل پولو ایتالیایی برای 4 نفر را مشاهده می کنید و باید بدانید که مواد اولیه با نسبت های دقیقی کنار هم قرار گرفته اند تا طعم نهایی غذا خوشمزه و دلچسب باشد.

اگر بخواهید این غذای ایتالیایی را برای تعداد نفرات کمتر یا بیشتر تهیه کنید باید با توجه به نسبت ها مقدار مواد اولیه را تغییر دهید.

پاستا ایتالیایی

بهترین طرز تهیه پنه آل پولو

برای تهیه این غذا باید ابتدا فلفل سبز و سیر را خرد کرده و داخل روغن زیتون تفت بدهید و بعد سینه مرغ گریل شده و زیتون و پنه را به مواد داخل تابه اضافه کنید و مقداری فلفل و نمک در آن بریزید و در زمان سرو پاستا، آن را با ریحان تازه و پنیر پارمزان سرو کنید.

پاستا پنه آل پولو

برای گریل کردن مرغ باید کمی سس خردل، روغن زیتون، خامه، سرکه بالزامیک و نمک و فلفل و جوز هندی را با هم ترکیب کنید و سینه مرغی که تمیز کرده اید و برش داده اید را به این مواد آغشته نمایید و حدود 4 ساعت داخل همین سس نگه دارید تا خوب طعم بگیرند.

پس از آن می توانید سینه های مرغ را درون مایکرویو یا ماهیتابه یا توری سنتی کباب پزی گریل کنید.

دستور پخت پنه آل پولو

پنه با ریحان

پاستا

 

فرشاد اشرف گنجویی
ارسال دیدگاه