سالا‌د هاوایی

سالا‌د هاوایی

سالا‌د هاوایی

مواد لازم برای تهیه سالا‌د هاوایی

سالاد ها تنوع بسیار زیادی دارند و شما می توانید با استفاده از یک سری مواد ساده یک سالاد خوشمزه و خوش طعم درست کنید و در کنار غذا و یا حتی به عنوان ناهار یا شام سرو کنید.

یکی از این سالادهای خوش طعم و شیک و مجلسی سالا‌د هاوایی است که در این مطلب مواد لازم برای تهیه سالاد هاوایی را به شما معرفی کرده ایم و اگر دقت کنید مشاهده خواهید کرد که نسبت های دقیقی بین مواد اولیه در نظر گرفته شده تا سالاد خوش طعم تر و با کیفیت تری داشته باشید.

سالا‌د هاوایی

این میزان مواد اولیه سالاد هاوایی برای 4 نفر را فراهم می‌کند و اگر شما خواستید سالاد را برای تعداد نفرات بیشتر درست کنید باید با توجه به نسبت های دقیقی که بین مواد اولیه قرار داده شده مقدار آنها را افزایش دهید تا تاثیر مثبتی روی طعم و مزه سالاد داشته باشد.

در ادامه شما را با طرز تهیه سالاد هاوایی آشنا خواهیم کرد و می توانید سالاد هاوایی را هم به عنوان پیش غذا و هم وعده اصلی ناهار یا شام نوش جان کنید.

سالا‌د هاوایی

بهترین طرز تهیه سالا‌د هاوایی

به منظور تهیه سالاد هاوایی باید تمام موادی که در قسمت مواد اولیه به آن اشاره شده را به شکل مربع خرد کنید و بعد داخل یک ظرف مناسب مرغ، پیاز، فلفل دلمه ای سبز و قرمز، روغن زیتون، سس باربکیو، نمک و فلفل را مخلوط کنید و هم بزنید تا طعم آن ها به خورد یکدیگر برود.

سالا‌د هاوایی

سپس باید همه مواد را به ترتیب با یک تکه آناناس مکعبی خرد شده به سیخ چوبی بکشید. یعنی برای به سیخ کشیدن اول مرغ و پیاز، سپس فلفل دلمه ای قرمز، آناناس، فلفل دلمه ای سبز و دوباره مرغ را به سیخ شده بزنید و کمی روغن درون یک تابه ریخته و روی گاز بگذارید؛ وقتی که داغ شد سیخ ها را داخل روغن بگذارید تا چند دقیقه مواد شما بپزند.

هنگامی که یک سمت سرخ شدند آنها را برگردانده و منتظر شوید که سمت دیگر سرخ شود و بعد آن ها را از سیخ خارج کنید و داخل ظرف دلخواه سرو کنید.

اکنون سالاد هاوایی شما آماده شده و می توانید آن را نوش جان کنید.

دستور تهیه سالا‌د هاوایی

حتما بخوانید : تباهگ بلوچستان

فرشاد اشرف گنجویی
ارسال دیدگاه